Неділя, 21 Січ 2018, 11.15.42      Регістрація  Вхід  Вихід
    Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS 


 
Меню сайту

Статистика

Музикальний керівник

Шелкова Світлана Вадимівна закінчила Харківське педагогічне училище у 1985р., Педагогічний стаж - 25 років.

На її музичних заняття, від участі в театралізованих святах, конкурсах діти отримують масу задоволення, розвиваються різнобічним творчими особистостями. Вона створює в душі малюків справжнє свято. Захистила досвід роботи на тему: "Розвиток співочих навичок у дітей дошкільного віку з використанням методів інноваційних педагогічних технологій" (2013 г.)

 
У 2014 / 2015учебном році брала участь в експериментальній діяльності дошкільного закладу на тему: "Розвиток рефлексивно-мовленнєвої компетентності дошкільнят шляхом організації медіаосвіти педагогів і батьків". Разом з педагогічним колективом брала участь в ХХІІ обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій. За роботу "Медіаосвіта педагогів як важлива умова формування медіакомпетентність вихованців дошкільного закладу та їхніх батьків" колектив нагороджений Дипломом І ступеня. В рамках експериментальної діяльності дошкільного закладу формує у дітей основи логічного, рефлексивного, творчого мислення, вчить дітей користуватися медіазасоби, створювати власну медіапродукцію (презентації, діафільми, мультфільми).

 

Ляшенко Оксана Сергіївна закінчила Харківське музичне училище ім. Б. М. Лятошинського у 2002 році, Харківську державну академію культури в 2007 р, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Музичне мистецтво", кваліфікація викладач, артист оркестру (ансамблю), диригент оркестру народних інструментів

  Пошук на сайті

Block title

Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz