Субота, 25 Лис 2017, 10.24.07      Регістрація  Вхід  Вихід
    Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS 


 
Меню сайту

Статистика

Главная » 2015 » Березень » 20 » Цікава математика за методикою Кюізенера
09.51.35
Цікава математика за методикою Кюізенера

     В  дошкільному заклад 19.03.2014 відбувся семінар-практикум для вихователів на тему: «Впровадження освітніх інновацій   на заняттях з логіко-математичного розвитку»

 сучасних умовах  однією з важливих вимог щодо організації життєдіяльності дитини є створення розвивального середовища. Саме дошкільний заклад створює розвивальне середовище, яке дає дитині змогу  проявити свої  природні задатки, закріплювати набуті  навики та вміння. Вихователь-методист Алєксєйчик О.В. підкреслила, що в дошкільному віці математичні символи і поняття розглядаються, як специфічна мова, яка допомагає дитині пізнати навколишній світ. Тому вивчення числа, форми, кольору мають бути для дитини цікавими та захоплюючими.

    Практичний психолог Проценко О.В. ознайомила присутніх з історичною довідкою виникнення інноваційної технології «Палички Кюізенера». Розповіла  про життєвий шлях винахідника,  про витоки методики та її раціональне зерно. Наочно презентувала довідку на мультимедійній дошці.З презентації методики Кюїзенера присутні дізнались, що кожний колір паличок позначає відповідну цифру, завдяки чому діти усвідомлено засвоюють навчальний матеріал. При цьому у дітей розвиваються логіко-математичні здібності, орієнтування у часі, просторові відношення, креативність, уміння аналізувати, узагальнювати, абстрактно і логічно мислити, а також творчий, нестандартний підхід до навчання.

   Ключовим питанням у роботі  семінару-практикуму був майстер-клас «Кольорові палички Кюізенера», який провела вихователь Морозова Л.В. Новація виявилась цікавою: вправи, які виконували діти з кольоровими паличками,  надали змогу учасникам семінару  переконатись в тому, що для дітей - це унікальна ігрова методика, що сприяє ефективнішому засвоєнню  елементарних математичних знань в світлі   освітніх, виховних, розвивальних завдань

 

Просмотров: 239 | Добавил: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук на сайті

Block title

Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz