Середа, 22 Лис 2017, 06.13.56      Регістрація  Вхід  Вихід
    Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS 


 
Меню сайту

Статистика

Главная » 2017 » Квітень » 14 » Разом все можна подолати!
09.29.43
Разом все можна подолати!

У 2016 році за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ) Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) впроваджувало  програму «Спеціальна ініціатива «Україна» з метою підтримки громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб. Наш дошкільний заклад за цією програмою  отримав  дитячі меблі, що дозволило в усьому закладі оновити дитячі  стільці, столи, парти та ліжка, які не оновлювались вже більше 30 років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Специфіка роботи з дітьми, які переїхали жити в Куп'янськ із зони АТО має певні особливості: головне для цих дітей мати почуття безпеки, тож для нас було  важливо його створити. На першому місці має бути вміння  педагогів дошкільного  закладу  використовувати  професійний досвід, залучати таких дітей до активного життя групи та закладу, дати  можливість швидше адаптуватися і знайти друзів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В нашому  дитячому садку була створена експериментальна група для дітей –переселенців за програмою «Веселкова музикотерапія», що стало можливим теж за підтримки Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) в межах проекту «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Батьки та педагоги ДНЗ № 2 організовували та брали  активну участь у  благодійних акціях спрямованих на допомогу сім'ям переселенців , які відвідують наш заклад . На загальних батьківських зборах було прийняте рішення про безкоштовне відвідування дітьми з таких родин лялькових вистав.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти почувають себе краще, коли відчувають атмосферу турботи та затишку, коли дорослі демонструють повагу до дітей і послідовність у своїх взаєминах із ними - все це приводить до виникнення довіри в дітей до свого оточення і власного майбутнього…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдяки цілеспрямованій роботі діти-переселенці  успішно адаптуються в нашому закладі. Тож давайте об’єднаємо зусилля і допоможемо тим, хто цього потребує!

Просмотров: 115 | Добавил: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук на сайті

Block title

Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz