Середа, 17 Січ 2018, 14.08.17      Регістрація  Вхід  Вихід
    Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS 


 
Меню сайту

Статистика

Главная » 2016 » Грудень » 27 » Три питання про харчування
17.00.59
Три питання про харчування

          Останнім часом до мене як письмово, так і під час особистого прийому зверталися батьки з проблемою невідповідності розрахунків, які прописані у платіжці за харчування. Після спілкування з бухгалтером було з'ясовано, що у платіжках дійсно є помилки, які обумовлені особливістю програми, що проводить розрахунки. Але загальна сума у останньому стовпчику, яку повинен заплатити батько дитини відповідає дійсності. Щоб було зрозуміло про які помилки мається на увазі, розглянемо приклад:

Прізвище, ім’я, по батькові

Місяць

Садок

Група

С-до на 01.11.2016

К-ть днів

Вартість 1 дня

Сума за місяць

Оплата за бюджетні кошти 40%

До сплати Батькам 60%

Оплачено

С-до на 01.12.2016

Оплата за поточний місяць

До сплати

БДЖІЛКА ОЛЕНА

12

2

8

-98,30

9,00

21,92

197,28

78,91

136,08

-98,30

-136,08

0,00

136,08

          У наведеному платіжному повідомлені неправильно визначена сума  «оплати за бюджетні кошти» – 78,91грн. Так як за рішенням Куп’янської ради сума, яку виділяє місцевий бюджет на харчування однієї дитини молодшого-старшого дошкільного віку на один день складає 6,80 грн (це 40% від 17 грн). А отже , у наведеному платіжному повідомленні у стовпчику «Оплата за бюджетні кошти 40%» повинно бути написано -  61,20 грн (6,80 грн Х 9 днів, які дитина ходила у садок).

      Ця помилка відбулась, через недосконалість програми, яка розраховує 40%  оплати за бюджетні кошти від загальної «суми за місяць», яка у свою чергу вираховується  таким чином : « вартість 1 дня» помножена на «кількість днів», які ходила дитина в садочок. І якщо вартість дня  більше або менше від 17 гривень (суму, яку визначила місцева влада), то програма «помиляється».  Як ми бачимо з платіжного повідомлення, вартість дня в листопаді була 21,92 грн, а не 17 грн, - звідси і помилка.

               Для усунення цієї помилки мною на ім’я начальника відділу освіти направлено клопотання від 16.12.16, а до того часу пропоную перевірити суму,  яку повинні заплатити  батьки за харчування перейшовши за посиланнями, які наведені нижче. 

(Увага! Після перевірки розрахунків витирайте все, що внесли до форми)

         Друга проблема, яку я хочу розглянути у статті - це велика заборгованість з боку батьків за харчування, через яку виникають проблеми із закупівлею продуктів. На сьогоднішній день з 31 тисячі, які повинні заплатити всі батьки закладу -сплачено лише близько 16 тис..

           І якщо у попередні роки плата за харчування вносилась батьками авансом, то в останні місяці у платіжці зазначають суму, на яку безпосередньо з’їла дитина у попередньому місяці.

              Це був крок з боку міськво на зустріч батькам, але разом з цим і з’явились незручності, коли батьки не вчасно сплачують за харчування і від чого виникають проблеми, які я описав вище. Або, інша незручність, коли дитину відраховують з дошкільного закладу і батьки мають надати завідувачу документ про відсутність заборгованості, а бухгалтерія не може розрахувати суму до сплати,через невизначеність вартості дня, яку можна дізнатись лише, коли підведені підсумки за місяць.

              І останнє питання, яке було важливим з’ясувати - чи готові батьки «переплачувати» за харчування своєї дитини для того, щоб ми могли наблизитись до виконання нормхарчування та поліпшити харчування.

У цій статті хочу довести до батьків та вихователів результати опитання, яке проводилось з 5 по 9 грудня в нашому закладі. Так 90% батьків з опитаних , готові «переплачувати» (платити більше 8грн 40 коп в яслах та 10грн 20коп в молодших-старших групах) за день харчування, при умові покращення та наближення до загальних норм харчування. Це опитання дало можливість розробити нове меню без прив’язки до затвердженої Куп’янською міською радою суми (14 та 17 грн на день). При попередньому обчисленні суми, яку за новим меню мають платити батьки, то вона складе приблизно11 грн для ясел та15 грн для батьків дітей молодших-старших груп. Це попередня сумаі, безумовно, вона буде коригуватись, коли через неможливість завезення продуктів харчування ми будем змушені вносити корективи у двотижневе меню, замінюючи свіже молоко, м’ясо та рибу -консервами.

Харчування є пріоритетом у діяльності адміністрації і тому, я думаю,ми ще не раз будемо повертатись до розгляду проблем пов'язаних з ним, як на сторінках сайту, так і під час особистого прийому. Питання, які у вас будуть виникати пропоную відсилати на офіційну електрону пошту закладу dnz2@kupyansk-rada.gov.ua або використовуючи форму листування на сайті за наведеним посиланням http://kdnz2.pp.ua/index/0-3 .

З повагою, завідувач - С.М.Василюк.

Просмотров: 142 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук на сайті

Block title

Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz