П`ятниця, 24 Лис 2017, 19.10.54      Регістрація  Вхід  Вихід
    Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS 


 
Меню сайту

Статистика

Главная » 2014 » Лютий » 4 » Впровадження інноваційних технологій
17.35.51
Впровадження інноваційних технологій

Глушко О.І. працює над розвитком  сенсорних і перцептивних процесів у дітей раннього віку методом пісочної терапії.Відомий американський педагог С. Куломзіна зазначав, що Пісочниця не тільки розвиває творчий потенціал дитини, активізує просторову уяву, образно-логічне мислення, тренує дрібну моторику руки, але ненав'язливо, поволі налаштовує дітей на осягнення моральних істин добра і зла, будує гармонійний образ світу.Ольга Іванівна  творчо підходить до проведення занять. Форми і варіанти пісочної терапії визначає особливостями конкретної дитини, специфічними завданнями роботи та її тривалістю. Під час занять та індивідуальної роботи надає можливість кожному малюкові  будувати власний світ,почувати себе його творцем. Застосовує основні типи дій дитини під час ігор з піском:маніпуляція з пісочною поверхнею, проникнення в товщу піску, ігри з піском із застосуванням води.
                                                                      
 ТРВЗ - це чудовий механізм для оптимізанії методів навчально-виховної роботи з розвитку творчих здібностей дошкільників. Лариса Вікторівна Стєніна   використовує прийоми  ТРВЗ для розвитку мовлення дошкільників, а саме:розвивальні ігри й вправи, проблемні запитання, проблемно-пошукові ситуації, експериментальні дослідження,
систематичні спостереження.
Під час занять вихователь дає  дітям змогу висловитися, не перебивати, навіть якщо відповідь неправильна.Найважливіше те, що дитина працює
в атмосфері свободи мислення і творчості.    Тому у дошкільнята в її групі вміють  слухати і чути іншого, вміють  бути уважним до самого себе, розуміють  почуття і настрій іншого, залюбки приймають участь у вільній бесіді.
  Чашка Тетяна Михайлівна працює над розвитком  колористичної культури у дошкільнят в процесі художньої діяльності. Колористичне виховання дає можливість найбільш широко розвивати органи чуттів дитини, його естетичний смак, мислення й творчі здібності, що в свою чергу безпосередньо відобразиться найкращим образом на загальному розвитку дитини, здійснить вплив на формування одного з основних соціально-культурних критеріїв – прагнення до краси. Девіз її роботи з дітьми: «Усі діти обдаровані, треба тільки зрозуміти образотворчий акцент особи».                 

Просмотров: 154 | Добавил: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук на сайті

Block title

Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz